Kies je product, bied mee en
bepaal zelf de prijs
Bespaar op je kosten en maak impact
registreer en bied gelijk mee
Hoogste bod wint
Mis nooit meer een veiling en ontvang
op jou afgestemde aanbiedingen
Schrijf mij in
Professionele vormgeving
Grafisch design voor scherpe prijzen. Jij bepaald!
Gewoon doen
Previous
Next

Kies je product, bied mee en bepaal zelf de prijs. Regelmatig nieuwe veilingen van grafisch design.

Grafische vormgeving voor de prijs die jij er voor wil betalen? Dat kan vanaf nu bij DTPTOGO. Jij bepaald en betaald, wij doen de vormgeving, professioneel en zoals jij het voor ogen hebt. *Geen kleine lettertjes en vooral geen gedoe. Wel een hoop gemak.

Hoe werkt het?

Wij veilen bijvoorbeeld een folder op formaat A5, omvang 6 pagina’s. Je betaald voor het product die wij voor de geveilde prijs gaan vormgeven. Jij verzorgt de teksten, beeldmateriaal, logo en de instructie, nadat je de veiling hebt gewonnen. Doen wij de rest. Easy toch?

Kies je product, bied mee en bepaal zelf de prijs. Een professionele uitstraling voor je bedrijf tegen betaalbare prijzen.

Hoe werkt het?

Er is bijvoorbeeld een veiling van een folder op formaat A5, omvang 6 pagina’s. Je betaald voor het product die wij voor de geveilde prijs gaan vormgeven. Jij verzorgt de teksten, beeldmateriaal, logo en de instructie, nadat je de veiling hebt gewonnen. Doen wij de rest. Easy toch?